Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Ispitni rokovi za akademsku godinu 2021./2022.

Raspored ispita za jesenski ispitni rok u akademskoj godini 2021./2022. nalazi se na sljedećoj POVEZNICI.

KALENDAR NASTAVNIH AKTIVNOSTI (NASTAVA, ISPITNI ROKOVI, PRAZNICI)

U slučaju razlike u terminima na web stranici i Merlinu, mjerodavan je termin koji je profesor objavio na Merlinu.

PRIJAVA ISPITA

Redoviti, izvanredni i izvanredni s studenti prijavljuju ispite najkasnije 3 dana prije datuma održavanja ispita naznačenog na Studomatu. Ispit se može odjaviti 3 dana prije datuma održavanja ispita naznačenog na Studomatu. Studenti koji imaju eventualne poteškoće s prijavom ispita trebaju se javiti tajnici putem e-maila najkasnije 3 dana prije ispita (datuma na studomatu).

Termini ispita na Studomatu neće se mijenjati ako dođe do promjene termina pojedinog ispita, pa ne moraju odražavati stvarno stanje, stoga je potrebno pratiti termine ispita objavljene na mrežnoj stranici Odjela i obavijesti putem sustava e-učenja Merlin.

Studenti DIPLOMSKOG STUDIJA razlikovne ispite prijavljuju putem e-maila na pkotlar@unizd.hr. Mogu prijaviti prvi i/ili drugi termin ispita, ali ako su prijavili samo prvi termin, a nisu pristupili ispitu ili nisu položili ispit, moraju prijaviti i drugi termin ako žele ponovo izaći na ispit (najmanje 7 dana prije ispita).

Apsolventski i izvanredni ispitni rokovi: studenti (apsolventi) prijavljuju ispite u tajništvu 7 dana prije ispitnog roka. Redovite rokove prijavljuju putem studomata.

Vrijeme održavanja redovitih, apsolventskih i izvanrednih ispitnih rokova propisano je kalendarom nastavnih aktivnosti.