Odjel za talijanistiku

Uvjeti parcijalnog upisa

Upis predmeta sa više godine studija u slučaju ponavljanja godine (parcijalni upis) omogućen je on line putem slanjem popunjenog obrasca dostupnog na kraju obavijesti, a detaljnije informacije o načinu podnošenja zamolbe pročitajte ovdje.

Obrazac za predavanje zamolbi za upis dijela predmeta više godine (parcijalni upis) ovdje

Razredbeni postupak za studente/ice iz kvote bez položene državne mature za upis u prvu godinu - 31. svibnja 2021.

Studenti/ce koji se u akad.god. 2021./2022. upisuju u prvu godinu putem Natječaja za upis studenata koji su maturirali prije 2010. (bez državne mature)  mogu pogledati Odluku i uvjete OVDJE

PARCIJALNI UPIS_NAČIN PODNOŠENJA ZAMOLBE I OBRAZAC - 1. veljače 2021.

Obrazac za predavanje zamolbi za upis dijela predmeta više godine (parcijalni upis) za ljetni semestar ak. god. 2020./2021. možete  preuzeti ovdje

Napominjemo kako se zamolbe za parcijalni upis redovno primaju do srijede, 24. veljače, a poslije su moguće jedino uz zamolbu za naknadni upis semestra.

Za izborne predmete Teorija književnosti (izborni za prevoditelje; ograničen na pet mjesta) zainteresirani se PRIJE UPISA tog izbornog u STUDOMAT moraju javiti odjelnoj tajnici radi uvrštavanja na popis. Također za kolegij Drama, proza, poezija u scenskom izričaju 2 koji je ograničen na ukupno 20 mjesta za II. i IV.  semestar trebaju se PRIJE UPISA tog izbornog u STUDOMAT javiti tajnici. Za oba kolegija morati ćemo brisati eventualno samostalno više upisanih, koji nisu na popisu.

Uvjeti upisa u akad.god. 2020./2021. na Odjelu za talijanistiku - 8. rujna 2020.

Uvjete upisa u višu godinu za akad. god. 2020./2021. možete pronaći ovdje

Uvjeti upisa u višu godinu 2019./2020. - 20. prosinca 2018.

Uvjete upisa u višu godinu u akademskoj godini 2019./2020. za sve studijske programe koji se izvode na Odjelu za talijanistiku možete naći OVDJE.

UVJETI UPISA U VIŠU GODINU STUDIJA IZ AK.GOD. 2017./2018. U 2018./2019. - 3. srpnja 2018.

Uvjeti upisa u višu godinu studija za sve studijske programe Odjela za talijanistiku dostupni su OVDJE *

* izmjene u broju ECTS bodova potrebnih za upis biti će dostupne nakon potvrde odluka 26. rujna 2018.

OBAVIJEST ZA DVOPREDMETNE STUDENTE/ICE O UPISU U AK.GOD. 2018./2019. PUTEM STUDOMATA