Odjel za povijest

Drugi ispitni rok - prof. M. Pavić!

Izv. prof. dr. sc. Milorad Pavić: Obavijest o ispitu

Drugi termin ispita iz kolegija Povijest jugoistočne Europe u novom vijeku bit će održan 02. srpnja 2020. kako je to i ranije predviđeno, uz napomenu da će ispiti biti usmeni, a ne pismeni. Za studente koji nisu sa zadarskog područja ispit će biti održan preko skypea, istog dana ili dan poslije, pa je potrebno da oni koji imaju namjeru na taj način polagati ispit trebaju instalirati dotični program i obavijestiti profesora o tome do ponedjeljka, 29. lipnja. Isto tako, za studente izvan zadarskog područja koji su prijavili prvi rok, a nisu bili u Zadru, bit će po potrebi naknadno organiziran još jedan termin preko Skypea. Ispitima mogu pristupiti studenti koji su izvršili obveze iz nastavnog dijela kolegija.

Theme picker