Odjel za povijest

Natječaj za financiranje mobilnosti osoblja u sklopu Programa Erasmus+ KA103!

Sveučilište u Zadru raspisuje Natječaj za financiranje mobilnosti osoblja u sklopu Programa Erasmus+ KA103 (Projekt za 2020. godinu) koju je moguće ostvariti u zimskom semestru ak. god. 2020./2021.!

Financijska potpora dodjeljuje se nastavnicima i nenastavnom osoblju Sveučilišta u Zadru koje želi ostvariti mobilnost u svrhu podučavanja ili osposobljavanja na visokoškolskim ustanovama ili organizacijama u programskim zemljama (članicama EU+ te Islandu, Lihtenštajnu, Norveškoj, Makedoniji, Srbiji i Turskoj) te za financiranje gostujućih predavanja inozemnih stručnjaka koji nisu zaposlenici visokoškolskih institucija.

Natječaj je otvoren do 29. svibnja 2020. godine, a više informacija kao i potrebne obrasce pronađite u tekstu Natječaja dostupnom ovdje.

Ured za međunarodnu suradnju / International Relations Office

Sveučilište u Zadru / University of Zadar