Odjel za povijest

Ispitni termini doc. dr. sc. Zrinka Serventi

Ispitni rokovi ak. god. 2019./2020.

ZIMSKI ISPITNI ROK

Primitivno društvo i rane civilizacije

I. pismeni: utorak, 4. veljače 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: srijeda, 5. veljače 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

II. pismeni: utorak, 18. veljače 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: srijeda, 19. veljače 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

Prapovijest hrvatskog prostora

I. pismeni: četvrtak, 6. veljače 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: petak, 7. veljače 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

II. pismeni: četvrtak, 20. veljače 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: petak, 21. veljače 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

 

LJETNI ISPITNI ROK

Antička naselja Hrvatske

I. usmeni: ponedjeljak, 15. lipnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

II. usmeni: srijeda, 29. lipnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

Povijest helenizma

I. usmeni: utorak, 16. lipnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

II. usmeni: utorak, 30. lipnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

Etruščani

I. usmeni: srijeda, 17. lipnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

II. usmeni: srijeda, 1. srpnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

Religija, ideologija i moć

I. pismeni: četvrtak, 18. lipnja 2020. od 9 u Velikoj dvorani DHM

II. pismeni: četvrtak, 2. srpnja 2020. od 9 u Velikoj dvorani DHM

 

JESENSKI ISPITNI ROK

Primitivno društvo i rane civilizacije

I. pismeni: utorak, 1. rujna 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: srijeda, 2. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

II. pismeni: utorak, 15. rujna 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: srijeda, 16. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

 

Prapovijest hrvatskog prostora

I. pismeni: utorak, 1. rujna 2020. u 10 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: srijeda, 2. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

II. pismeni: utorak, 15. rujna 2020. u 10 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: srijeda, 16. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

 

Religija, ideologija i moć

I. pismeni: četvrtak, 3. rujna 2020. od 9 u Velikoj dvorani DHM

II. pismeni: četvrtak, 17. rujna 2020. od 9 u Velikoj dvorani DHM

 

Izborni predmeti

I. usmeni: petak, 4. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

II. usmeni: petak, 18. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

 

APSOLVENTSKI ISPITNI ROKOVI - SVI PREDMETI

Prosinac 2019.

pismeni: srijedu, 11. prosinca 2019. u 9 sati u Maloj dvorani DHM-a

usmeni: u četvrtak, 12. prosinca 2019. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

Ožujak 2020.

pismeni: ponedjeljak, 16. ožujka 2020. u 9 sati u Maloj dvorani DHM-a

usmeni: u utorak, 17. ožujka 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 008)

(Za apsolventske ispitne rokove student se mora najaviti nastavnici na e-mail z.serventi@gmail.com)