Odjel za povijest

Ispitni termini prof. dr. sc. Anamarija Kurilić

Ispitni rokovi iz predmetâ prof. dr. sc. A. Kurilić (ak. god. 2019./2020.)

ZIMSKI ISPITNI ROK

Povijest Grčke

I. pismeni: ponedjeljak, 27. siječnja 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: utorak, 28. siječnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

II. pismeni: ponedjeljak, 10. veljače 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: utorak, 11. veljače 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

Etnije i nacije: europska iskustva

I. pismeni: četvrtak, 6. veljače 2020. u 9 sati u Maloj dvorani DHM

II. pismeni: četvrtak, 20. veljače 2020. u 9 sati u Maloj dvorani DHM

Izborni predmeti ("Društva antičke Grčke i Rima" i "Stanovništvo rimskodobne Dalmacije")

I. usmeni: srijeda, 29. siječnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

II. usmeni: srijeda, 12. veljače 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

LJETNI ISPITNI ROK

Povijest Rima

I. pismeni: ponedjeljak, 15. lipnja 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: utorak, 16. lipnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

II. pismeni: ponedjeljak, 29. lipnja 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: utorak, 30. lipnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

Antička povijest hrvatskog prostora

I. pismeni: četvrtak, 25. lipnja 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: petak, 26. lipnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

II. pismeni: četvrtak, 9. srpnja 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: petak, 10. srpnja 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

Izborni predmeti (Elective course: "Rome and her Provinces")

I term: Wednesday, June 17th 2020 at 9AM in room 200

II term: Wednesday, July 1st 2020 at 9AM in room 200

JESENSKI ISPITNI ROK

Povijest Grčke

I. pismeni: pismeni: ponedjeljak, 7. rujna 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: utorak, 8. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

II. pismeni: pismeni: ponedjeljak, 21. rujna 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: utorak, 22. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

Povijest Rima

I. pismeni: pismeni: ponedjeljak, 7. rujna 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: utorak, 8. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

II. pismeni: pismeni: ponedjeljak, 21. rujna 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: utorak, 22. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

Antička povijest hrvatskog prostora

I. pismeni: četvrtak, 10. rujna 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: petak, 11. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

II. pismeni: četvrtak, 24. rujna 2020. u 9 sati u Velikoj dvorani DHM

usmeni: petak, 25. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

Etnije i nacije: europska iskustva

I. pismeni: četvrtak, 10. veljače 2020. u 9 sati u Maloj dvorani DHM

II. pismeni: četvrtak, 24. veljače 2020. u 9 sati u Maloj dvorani DHM

Izborni predmeti ("Društva antičke Grčke i Rima" i "Stanovništvo rimskodobne Dalmacije")

I. usmeni: srijeda, 9. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

II. usmeni: srijeda, 23. rujna 2020. od 9 sati u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

Elective course "Call me Iulius: Roman rule over Dalmatia"

I term: Wednesday, September 9th 2020 at 9AM in room 200

II term: Wednesday, September 23rd 2020 at 9AM in room 200

APSOLVENTSKI ISPITNI ROKOVI - SVI PREDMETI

(Za apsolventske ispitne rokove studenti se obavezno moraju najaviti predmetnoj nastavnici najmanje dva dana prije početka ispita)

Prosinac 2019.

pismeni: utorak, 10. prosinca 2019. u 12 sati u Maloj dvorani DHM-a

usmeni: utorak, 10. prosinca 2019., nakon pismenog, u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)

Ožujak 2020.

pismeni: utorak, 17. ožujka 2020. u 12 sati u Maloj dvorani DHM-a

usmeni: utorak, 17. ožujka 2020., nakon pismenog, u kabinetu predmetne nastavnice (soba 200)