Odjel za povijest umjetnosti

RASPORED NASTAVE, LJETNI SEMESTAR 2019.-2020.

 
 

 

Klikom na zaglavlje pojedinog stupca prikazuje se raspored poredan po željenim kriterijima.

Raspored u .pdf formatu možete preuzeti OVDJE.

 

Dvopredmetni preddiplomski studij:

DanSorted By Dan In Ascending OrderOdDoKolegijNastavnikGodDvoranaGrupa
1 - pon10:0012:00Kršćanska ikonografija (P)doc. dr. sc. Ivan Josipović11131
1 - pon12:0014:00Umjetnost Rima i antike na tlu Hrvatske (P)doc. dr. sc. Marija Kolega11131
1 - pon14:0016:00Umjetnost renesanse I. (P)doc. dr. sc. Laris Borić21131
1 - pon15:0020:00Umjetnost 20. i 21. stoljeća (P)prof. dr. sc. Vinko Srhoj31141
2 - uto8:0010:00Umjetnost i kult relikvija (P+S)doc. dr. sc. Ana Mišković21131
2 - uto10:0011:00Umjetnost baroka II. (S)Ana Šitina, mag. hist. art.31141
2 - uto10:0013:00Umjetnost gotike (P)prof. dr. sc. Emil Hilje21131
2 - uto13:0014:00Umjetnost gotike (S)Đurđina Lakošeljac, mag. hist. art.2113A
2 - uto14:0015:00Umjetnost gotike (S)Đurđina Lakošeljac, mag. hist. art.2113B
2 - uto15:0017:00Skulptura ekspresionizma (P+S)prof. dr. sc. Vinko Srhoj21131
2 - uto17:0018:00Hrvatska umjetnost 19., 20. i 21. stoljeća (S)Lidija Butković Mićin, d.p.u.31131
3 - sri8:0010:00Uvod u povijest i teoriju umjetnosti II. (P)doc. dr. sc. Sofija Sorić11131
3 - sri10:0011:00Uvod u povijest i teoriju umjetnosti II. (S)doc. dr. sc. Sofija Sorić1113A
3 - sri11:0012:00Uvod u povijest i teoriju umjetnosti II. (S)doc. dr. sc. Sofija Sorić1113B
3 - sri14:0015:00Umjetnost renesanse I. (S)Ana Šitina, mag. hist. art.2113A
3 - sri15:0016:00Umjetnost renesanse I. (S)Ana Šitina, mag. hist. art.2113B
4 - čet8:009:00Umjetnost Rima i antike na tlu Hrvatske (S)doc. dr. sc. Silvia Bekavac1113A
4 - čet9:0010:00Umjetnost Rima i antike na tlu Hrvatske (S)doc. dr. sc. Silvia Bekavac1113B
4 - čet10:0012:00Umjetnost baroka II. (P)doc. dr. sc. Ana Mišković31141
4 - čet10:0012:00Hrvatska umjetnost romanike i gotike (P)prof. dr. sc. Emil Hilje21131
4 - čet12:0013:00Hrvatska umjetnost romanike i gotike (S)prof. dr. sc. Emil Hilje2113A
4 - čet13:0014:00Hrvatska umjetnost romanike i gotike (S)prof. dr. sc. Emil Hilje2113B
4 - čet14:0016:00Hrvatska umjetnost 19., 20. i 21. stoljeća (P)doc. dr. sc. Antonija Mlikota31141
4 - čet.14:0016:00Umjetnost ranog kršćanstva i Bizanta (P)doc. dr. sc. Meri Zornija11131
4 - čet.16:0017:00Umjetnost ranog kršćanstva i Bizanta (S)doc. dr. sc. Meri Zornija1113A
4 - čet.17:0018:00Umjetnost ranog kršćanstva i Bizanta (S)doc. dr. sc. Meri Zornija1113B
4 - čet.16:0017:00Vježbe iz teorije suvremene umjetnosti (S)doc. dr. sc. Karla Lebhaft31141
5 - pet10:0012:00Vježbe interpretacije (S)doc. dr. sc. Ivan Josipović11131
5 - pet12:0013:00Umjetnost 20. i 21. stoljeća (S)doc. dr. sc. Karla Lebhaft31131

Jednopredmetni preddiplomski studij:

DanSorted By Dan In Ascending OrderOdDoKolegijNastavnikGodDvoranaGrupa
1 - pon10:0012:00Kršćanska ikonografija (P)doc. dr. sc. Ivan Josipović11131
1 - pon12:0014:00Umjetnost Rima i antike na tlu Hrvatske (P)doc. dr. sc. Marija Kolega11131
1 - pon14:0016:00Umjetnost renesanse I. (P)doc. dr. sc. Laris Borić21131
1 - pon15:0020:00Umjetnost 20. i 21. stoljeća (P)prof. dr. sc. Vinko Srhoj31141
2 - uto8:0010:00Umjetnost i kult relikvija (P+S)doc. dr. sc. Ana Mišković21131
2 - uto10:0012:00Umjetnost baroka II. (S)Ana Šitina, mag. hist. art.31141
2 - uto10:0013:00Umjetnost gotike (P)prof. dr. sc. Emil Hilje21131
2 - uto13:0015:00Umjetnost gotike (S)Đurđina Lakošeljac, mag. hist. art.21131
2 - uto15:0017:00Skulptura ekspresionizma (P+S)prof. dr. sc. Vinko Srhoj21131
2 - uto17:0019:00Hrvatska umjetnost 19., 20. i 21. stoljeća (S)Lidija Butković Mićin, d.p.u.31131
3 - sri8:0010:00Uvod u povijest i teoriju umjetnosti II. (P)doc. dr. sc. Sofija Sorić11131
3 - sri10:0012:00Uvod u povijest i teoriju umjetnosti II. (S)doc. dr. sc. Sofija Sorić11131
3 - sri14:0016:00Umjetnost renesanse I. (S)Ana Šitina, mag. hist. art.21131
4 - čet8:0010:00Umjetnost Rima i antike na tlu Hrvatske (S)doc. dr. sc. Silvia Bekavac11131
4 - čet10:0012:00Umjetnost baroka II. (P)doc. dr. sc. Ana Mišković31141
4 - čet10:0012:00Hrvatska umjetnost romanike i gotike (P)prof. dr. sc. Emil Hilje21131
4 - čet12:0014:00Hrvatska umjetnost romanike i gotike (S)prof. dr. sc. Emil Hilje21131
4 - čet14:0016:00Umjetnost ranog kršćanstva i Bizanta (P)doc. dr. sc. Meri Zornija11131
4 - čet16:0018:00Umjetnost ranog kršćanstva i Bizanta (S)doc. dr. sc. Meri Zornija11131
4 - čet14:0016:00Hrvatska umjetnost 19., 20. i 21. stoljeća (P)doc. dr. sc. Antonija Mlikota31141
4 - čet16:0018:00Vježbe iz teorije suvremene umjetnosti (S)doc. dr. sc. Karla Lebhaft31141
5 - pet10:0012:00Vježbe interpretacije (S)doc. dr. sc. Ivan Josipović11131
5 - pet12:0014:00Umjetnost 20. i 21. stoljeća (S)doc. dr. sc. Karla Lebhaft31131

Dvopredmetni diplomski studij, smjer nastavnički:

DanSorted By Dan In Ascending OrderOdDoKolegijNastavnikGodDvoranaGrupa
2 - uto8:0010:00Umjetnost i kult relikvija (P+S)doc. dr. sc. Ana Mišković21131
2 - uto15:0017:00Skulptura ekspresionizma (P+S)prof. dr. sc. Vinko Srhoj21131
3 - sri10:0012:00Teorija i praksa muzeologije (P)doc. dr. sc. Marija Kolega11141
3 - sri12:0013:00Teorija i praksa muzeologije (S)Lidija Butković Mićin, d.p.u.11141
3 - sri16:0018:00Metodologija istraživanja iluminiranih rukopisa (P)doc. dr. sc. Meri Zornija21141
3 - sri18:0020:00Metodologija istraživanja iluminiranih rukopisa (S)doc. dr. sc. Meri Zornija21141
4 - čet12:0014:00Zaštita spomenika kulture II. (P)doc. dr. sc. Antonija Mlikota11141
4 - čet.18:0019:00Zaštita spomenika kulture II. (S)doc. dr. sc. Silvia Bekavac11141
5 - pet14:0016:00Metodologija istraživanja: Kustoske prakse (P)doc. dr. sc. Karla Lebhaft21141
5 - pet16:0018:00Metodologija istraživanja: Kustoske prakse (S)doc. dr. sc. Karla Lebhaft21141

Dvopredmetni diplomski studij, smjer opći:

DanSorted By Dan In Ascending OrderOdDoKolegijNastavnikGodDvoranaGrupa
2 - uto8:0010:00Umjetnost i kult relikvija (P+S)doc. dr. sc. Ana Mišković1, 21131
2 - uto15:0017:00Skulptura ekspresionizma (P+S)prof. dr. sc. Vinko Srhoj1, 21131
3 - sri10:0012:00Teorija i praksa muzeologije (P)doc. dr. sc. Marija Kolega11141
3 - sri12:0013:00Teorija i praksa muzeologije (S)Lidija Butković Mićin, d.p.u.11141
3 - sri16:0018:00Metodologija istraživanja iluminiranih rukopisa (P)doc. dr. sc. Meri Zornija1, 21141
3 - sri18:0020:00Metodologija istraživanja iluminiranih rukopisa (S)doc. dr. sc. Meri Zornija1, 21141
4 - čet12:0014:00Zaštita spomenika kulture II. (P)doc. dr. sc. Antonija Mlikota11141
4 - čet.18:0019:00Zaštita spomenika kulture II. (S)doc. dr. sc. Silvia Bekavac11141
5 - pet14:0016:00Metodologija istraživanja: Kustoske prakse (P)doc. dr. sc. Karla Lebhaft1, 21141
5 - pet16:0018:00Metodologija istraživanja: Kustoske prakse (S)doc. dr. sc. Karla Lebhaft1, 21141

Jednopredmetni diplomski studij, smjer muzejsko-galerijski i konzervatorski:

DanSorted By Dan In Ascending OrderOdDoKolegijNastavnikGodDvoranaGrupa
2 - uto8:0010:00Umjetnost i kult relikvija (P+S)doc. dr. sc. Ana Mišković11131
2 - uto15:0017:00Skulptura ekspresionizma (P+S)prof. dr. sc. Vinko Srhoj11131
3 - sri10:0012:00Teorija i praksa muzeologije (P)doc. dr. sc. Marija Kolega11141
3 - sri12:0014:00Teorija i praksa muzeologije (S)Lidija Butković Mićin, d.p.u.11141
3 - sri16:0018:00Metodologija istraživanja iluminiranih rukopisa (P)doc. dr. sc. Meri Zornija1, 21141
3 - sri18:0020:00Metodologija istraživanja iluminiranih rukopisa (S)doc. dr. sc. Meri Zornija1, 21141
4 - čet12:0014:00Zaštita spomenika kulture II. (P)doc. dr. sc. Antonija Mlikota11141
4 - čet.18:0020:00Zaštita spomenika kulture II. (S)doc. dr. sc. Silvia Bekavac11141
5 - pet14:0016:00Metodologija istraživanja: Kustoske prakse (P)doc. dr. sc. Karla Lebhaft1, 21141
5 - pet16:0018:00Metodologija istraživanja: Kustoske prakse (S)doc. dr. sc. Karla Lebhaft1, 21141