Odjel za povijest umjetnosti

Susreti antropološke vrste na Sveučilištu u Zadru 5. i 6. svibnja

Projekt „Susreti antropološke vrste“ organiziraju studenti Sveučilišta u Zadru od 5. do 6. svibnja. Riječ je o kulturno-znanstvenom projektu koji za cilj ima promicanje znanosti uz suradnju, umrežavanje i druženje studenata.

Program se sastoji od nastupa kulturno-umjetničkih društava, klapa, zabavnoga programa, prikazivanja filmova, studentske radionice te izlaganja radova i okruglih stolova hrvatskih znanstvenika na aktualne teme. Izlaganja se održavaju u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, a kulturno-zabavni program u dvorištu stare menze (restoran „Barbakan“).

Financijsku podršku projektu pružio je Studentski servis Sveučilišta u Zadru. Pri organizaciji podršku su izrazili Studentski zbor Sveučilišta u Zadru, Odjel za etnologiju i antropologiju Sveučilišta u Zadru i Sveučilište u Zadru.

Cijeli program možete preuzeti OVDJE: