Odjel za turizam i komunikacijske znanosti
Informacije

Ljetna škola "Informacijske tehnologije i mediji" (od 26. do 31. kolovoza 2016.)

ITMed

U razdoblju od 26. do 31. kolovoza 2016. godine na Novom kampusu Sveučilišta u Zadru održati će se ljetna škola pod nazivom Informacijske tehnologije i mediji. Program škole je organiziran u ukupno 5 radnih dana u kojima će se održavati nastava i radionice, od 8:30 pa najkasnije do 19:00 sati s pauzama. Predavanja će biti u prijepodnevnim satima, a radionice svaki dan nakon 12:00, odnosno nakon 13:30 sati. Predviđeno je ukupno 15 predavanja i 9 radionica. Predavanja će održavati profesori Zagrebačkog sveučilišta, Sveučilišta u Mariboru, Sveučilišta u Ljubljani i Sveučilišta u Zadru. Radionice će voditi profesori, asistenti i novinari Nove TV i HRT-a. Nastava i radionice posvetit će posebnu pozornost stjecanju novih znanja i novih vještina iz područja digitalne kulture, fotografije i multimedije u medijskoj praksi. Ciljevi škole će se ostvariti razmjenom profesionalnih i stručnih iskustava u interaktivnoj komunikaciji polaznika i nastavnika.

Nakon završetka ljetne škole polaznici dobivaju potvrdu o sudjelovanju. Više informacija o programu i cijenama za 2017. godinu možete pronaći na mrežnoj stranici ljetne škole (za 2016. godinu OVDJE).