Kontakti nastavnika i termini konzultacija u zimskom semestru a. g. 2019./2020.

 
 

Prezime


Ime


E-mail


Broj kabineta


Telefon


Konzultacije

Bakija

Vinko

vinko.bakija@unizd.hr

112

345-061

   Utorak   18:00-19:00

      Četvrtak      18:00-19:00

Bitanga  Marijan  

20

 

Četvrtak i petak 15:00-16:00

Brkić Vejmelka Jadranka jbrkic@unizd.hr   200-825

Srijeda 08:30-10:00 Zgrada na Relji, ured 309

Bunja  Đani  gianni@unizd.hr

129

345-027

 Ponedjeljak  18:00-19:00

     Četvrtak       10:30-11:30

Čičin-Šain

Dijana

dcsain@unizd.hr

Ured 9 Odjela za ekonomiju

 

400-404

Poslije nastave te ponedjeljkom 10:30-11:30 h i srijedom 16:00-17:00 na Odjelu za ekonomiju

Ćubela Adorić

Vera

vcubela@unizd.hr

20

200-569

345-016

Utorak    12:00-13:00 (Odjel za psihologiju)

Petkom prije i nakon nastave uz najavu na Odjelu za turizam i komunikacijske znanosti

Fabijanić Tomislav tfabijan@unizd.hr 20 345-016

    Utorak      17:30-18:30, kabinet br. 20

Fabijanić Marijana mfabijanic@unizd.hr  106  

     Srijeda       11:00-12:00

Četvrtak
16:00-17:00

Frleta
 Zrinka zfrleta@unizd.hr 129  345-027

 Ponedjeljak    16:00-17:00

Grzunov  Jurica jgrzunov@unizd.hr 51 345-057

Ponedjeljak 18:00-19:00

Utorak
11:00-12:00

i prema prethodnom dogovoru putem e-maila.

Halmi

Aleksandar

alhalmi@unizd.hr

108

345-031

Srijeda    10:00-12:00

Četvrtak  10:00-12:00

Kalajžić

Vesna

vesna@unizd.hr

51

345-039

Ponedjeljak
17:00-18:00

Četvrtak  09:00-10:00

Klarin

Tomislav

tklarin@unizd.hr

112

345-036

Ponedjeljak

10:00-11:00
18:00-19:00

Knežević

Šime

sknezevic@unizd.hr

129
345-027

 Ponedjeljak  11:00-12:00

   Četvrtak       15:30-16:30

Krce Miočić

Božena

krceb@unizd.hr

49

345-028

Ponedjeljak 09:00-10:00

Utorak    18:00-19:00

Krpan

Tomislav

tkrpan@unizd.hr

106

345-030

Srijeda    16:30-17:30

Četvrtak  09:45-10:45

Kulenović   Igor ikulenovic@unizd.hr 47  345-051

Utorak    14:00-15:00

Petak     11:00-12:00

Lozo
Ivana
ilozo@unizd.hr
102

345-014

Srijeda    17:00-18:00

Četvrtak  17:00-18:00

Lugović Šime slugovic@unizd.hr 47
345-051

    Utorak         08:30-09:30

   Srijeda        16:00-17:00

Miletić

Nikolina

nmiletic@unizd.hr

20

345-016

Odsutna do daljnjega

Mustać

Bosiljka

bmustac@unizd.hr

1.2a (Stari Kampus)

200-845

Četvrtak   10:00-12:00

(Ured 1.2a na Starom Kampusu)

Pavelin

Goran

gpavelin@unizd.hr

108

345-031

Nakon nastave i utorkom 16:00-18:00

Ražnjević Zdrilić

Marijana

mraznje@unizd.hr

51

345-039

Ponedjeljak 08:30-09:30

Utorak    08:30-09:30

Sušac

Vlado

vsusac@unizd.hr

102

345-034

Ponedjeljak 

10:00-11:0 19:00-20:00

Vidić
Gabrijela
gvidic@unizd.hr  47  345-051

     Utorak          9:30-10:30     Četvrtak   17:00-18:00

Vrkić Šime svrkic@unizd.hr 20 345-016

Četvrtak 10:00-12:00 16:00-17:00

Vučetić Škrbić

Ana

ana.vucetic@slobodnadalmacija.hr

51

345-039

Ponedjeljak 14:00-14:30 Prema dogovoru putem e-maila

Zekanović-Korona

Ljiljana

ljkorona@unizd.hr

49

345-028

Ponedjeljak  19:00-20:00

Utorak    09:00-10:00