ISPITNI ROKOVI ZA AKADEMSKU GODINU 2019./2020.

APSOLVENTSKI ISPITNI ROK (9. - 13. prosinca 2019.)

Poslovno komuniciranje, doc. dr. sc. Marijana Ražnjević Zdrilić, 9.12. u 8,30 u kabinetu 51.

Francuski jezik 3, Ivana Lozo, prof., 12.12. u 12 sati u kabinetu 102.

Valorizacija i zaštita kulturne i prirodne baštine, doc. dr. sc. Tomislav Fabijanić, u srijedu, 11. 12. u 14.00 sati, soba 20.

Menadžment u kulturi, Mikroekonomija, Javne financije, Upravljanje ljudskim potencijalima, doc. dr. sc. Tomislav Klarin, 13.12. u 11 u kabinetu 112.

Specifični oblici turizma, Marketing, Marketing u kulturi i turizmu, Održivi turizam, doc. dr. sc. Božena Krce Miočić, 12.12. u 8,30.

Tradicijska kultura u turizmu, doc. dr. sc. Danijela Birt Katić, 9.12. u 17h.

Redoviti i izvanredni studenti koji prijavljuju ispite preko studomata obvezni su prijaviti ispite najkasnije 3 dana prije datuma održavanja ispita naznačenog na Studomatu. Ispit se može odjaviti 3 dana prije datuma održavanja ispita naznačenog na Studomatu.

Studenti koji studiraju po posebnim uvjetima (S i SS status koji upisuju rukom kolegije u indeks) te studenti koji prijavljuju razlikovne ispite prijavljuju ispite u Tajništvu uz indeks ili iksicu. Mogu prijaviti prvi i/ili drugi termin ispita, ali ako su prijavili samo prvi termin, a nisu pristupili ispitu ili nisu položili ispit, moraju prijaviti i drugi termin ako žele ponovo izaći na ispit (najmanje 7 dana prije ispita).

Termini ispita na Studomatu neće se mijenjati ako dođe do promjene termina pojedinog ispita, pa ne moraju odražavati stvarno stanje, stoga je potrebno pratiti termine ispita objavljene na mrežnoj stranici Odjela i obavijesti putem sustava e-učenja Merlin.

Apsolventski i izvanredni ispitni rokovi: studenti (apsolventi) prijavljuju ispite u tajništvu 7 dana prije ispitnog roka.