Academic Staff - 27. ožujka 2015

NAME AND TITLE

POSITION

TEL.

E-MAIL ADRESS

Stewart Schultz, PhD Full Professor +385(0)23 400 435 sschultz@unizd.hr
Jozo Rogošić, PhD Full Professor +385(0)23 302 508 jrogosic@unizd.hr

Slaven Zjalić, PhD

Associate Professor

+385(0)23 200 844

szjalic@unizd.hr

Bosiljka Mustać, PhD

Professor Associate 

+385(0)23 200 845

bmustac@unizd.hr

Claudia Kruschel PhD

Professor Associate 

+385(0)23 400 435

ckrusche@unizd.hr

Zoran Šikić, PhD

Assistant Professor

+385(0)23 200 844

zsikic@unizd.hr

Ivan Župan, PhD

Assistant Professor

+385(0)23 200 839

zupan@unizd.hr

Janja Filipi, PhD

ProfessorAssociate 

+385(0)23 200 841

jfilipi@unizd.hr

Andrija Finka, PhD

Assistant Professor

+385(0)23 200 830

afinka@unizd.hr

Tomislav Šarić, PhD

Assistant Professor

+385(0)23 200 844

tosaric@unizd.hr

Tomislav Kos, PhD

Assistant Professor

+385(0)23 200 830

tkos@unizd.hr

Anamarija Frankić,PhD Assistant Professor +385(0)23 400 435 afrankic@unizd.hr
Lav Bavčević, PhD Assistant Professor +385(0)23 200 828 lbavcevic@unizd.hr

Branka Maričić, MA

Teaching Assistant

+385(0)23 200 841

bmaricic@unizd.hr

Kristijan Franin, PhD

Postdoc.

+385(0)23 200 843

kfranin@unizd.hr

Melita Mokos, PhD

Postdoc.

+385(0)23 400 435

mmokos@unizd.hr

Ivana Zubak Čizmek

Junior Researcher

+385(0)23 400 435

izubak@unizd.hr

Šime Marcelić, mag. ing. agr.

Teaching Assistant

+385(0)23 200 841

simemarcelic@unizd.hr

Jelena Lončar, dipl. ing. Teaching Assistant +385(0)23 233 323 jloncar@unizd.hr
Bruna Petani, PhD Postdoc. +385(0)23 200 844 bpetani@unizd.hr
Šimun Kolega, mag. ing. agr. Teaching Assistant +385(0)23 200 828 skolega@unizd.hr
Dubravko Pejdo, mag. tehnical associate on project +385(0)23 400 436 dpejdo@unizd.hr
Ana Gašparović Pinto, mag. ing. agr. tehnical associate on "PESCAR" +385(0)23 200 830 agasparov@unizd.hr