27. rujna 2019

Raspored susreta sa studentima prve godine preddiplomskih studija

Obavještavamo Vas da će se susreti sa studentima prve godine preddiplomskih studija i prve godine integriranih studija održati u utorak, 1. listopada 2019. prema sljedećem rasporedu:

- susret rektorice Sveučilišta u Zadru i studenata prve godine preddiplomskih i integriranih studija

1. u 9:00 sati susret sa studentima prve godine jednopredmetnih studija i prve godine integriranog preddiplomskog studija u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2. kat);
  2. u 10:00 sati susret sa studentima prve godine dvopredmetnih studija i diplomskog sveučilišnog učiteljskog studija u Gospiću u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2. kat) (- za Gospić će se tek će se odlučiti hoće li primanje biti u Zadru ili istoga dana kasnije u Gospiću)

- Susret pročelnice Odjela za ekonomiju i studenata prve godine jednopredmetnog preddiplomskog studija Menadžmenta  održat će se na matičnom odjelu, u 10.45 sati (Splitska 1, dvorana br. 8).

Nastava za studente preddiplomskih i integriranih studija te studente druge godine diplomskih studija počinje u srijedu, 2. listopada 2019. godine.

Nastava za studente prve godine diplomskog studija počinje u srijedu 9. listopada 2019. godine.