Obavijesti > View
  |  Prijavi se

Prijava ispita, zimski ispitni rok

U tijeku je prijava ispita za zimski ispitni rok.

Mole se studenti koji nisu uplatili drugu ratu školarine da izvrše uplatu što prije. U protivnom neće moći prijaviti ispite. Studenti koji su dobili Rješenje o plaćanju školarine na rate dužni su izvršiti uplatu pojedinih rata prema datumima navedenim u Rješenju. Potvrdu o uplati je potrebno poslati na e-mail pkotlar@unizd.hr.

Apsolventi mogu prijaviti ispite preko studomata, a ljetni semestar upisuju i plaćaju upisninu/školarinu početkom ljetnog semestra (javiti se na e-mail krajem veljače).

Razlikovni predmeti se ne prijavljuju preko studomata već putem e-maila.

Ispiti se prijavljuju i odjavljuju najmanje tri dana prije termina naznačenog na studomatu. Raspored ispita je objavljen na web stranici Ispitni rokovi za akademsku godinu 2022./2023. | Izvedbeni plan za akademsku godinu 2022./2023. | Odjel za turizam i komunikacijske znanosti (unizd.hr)

Eventualne probleme sa prijavom ispita molim prijaviti putem e-maila ili na telefon 023/345-010.