Odjel za lingvistiku

Poziv na Lingvističku sridu: "Jedila, jedala ili jedela: zašto djeca proizvode glagolske oblike kakve ne čuju od odraslih?", izv. prof. dr. sc. Gordana Hržica

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

pozivamo Vas na predavanje koje će u petak, 21. siječnja 2022. godine, u 9:00 sati, održati izv. prof. dr. sc. Gordana Hržica (Odsjek za logopediju, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, Sveučilište u Zagrebu) u sklopu Lingvističke sride, serije javnih predavanja o jezikoslovnim temama u organizaciji Odjela za lingvistiku na Sveučilištu u Zadru. Predavanje s naslovom "Jedila, jedala ili jedela: zašto djeca proizvode glagolske oblike kakve ne čuju od odraslih?" organiziramo u suradnji s Hrvatskim društvom za primijenjenu lingvistiku (HDPL).

Srdačno Vas pozivamo da sudjelujete u ovom događanju koje će se održati online putem aplikacije zoom preko sljedeće poveznice:

Passcode: 088888

Lijepo molimo da se za praćenje predavanja registrirate pod vlastitim imenom i prezimenom.

Veselimo se Vašem sudjelovanju!

Srdačan pozdrav,

Odjel za lingvistiku