Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja

Nastava na izvanrednom studiju

Raspored nastave za izvanredne studente

Nastava na izvanrednom studiju počinje 21. 10.2021. za preddiplomski studij i 22.10.2021. za diplomski studij.  Nastava će se odvijati hibridno i to:
za studente preddiplomskog studija četvrtkom od 16:30 - 20:45 kontak nastava u prostorijama Odjela, a petkom od 16:00 - 20:45 i subotom od 9:00 - 13:00 online
za studente diplomskog studija petkom od 16:00 - 20:45 kontak nastava u prostorijama Odjela, a četvrtkom od 16:00 - 20:45 i subotom od 9:00 - 13:00 online
Ove akademske godine nije se potrebno upisivati u kolegije, jer ste upisom godine u ISVU automatski upisani i u iste kolegije na Merlinu. Stoga je samo potrebno redovito pratiti obavijesti za pojedini kolegij. Ako već do sada niste upisani u e-kolegij Referada, molim Vas da se upišete kako bi pravovremeno dobivali obavijesti.

Za sve ostale informacije slobodno se obratite voditeljima studijskih godina:
1. godina preddiplomskog RPOO - izv.prof.dr.sc. Ivica Vigato - ivigato@unizd.hr
2. godina preddiplomskog RPOO - Karmen Travirka Marčina - kmarcina@unizd.hr
3. godina preddiplomskog RPOO - Snježana Habuš Rončević -snjezana.habus64@gmail.com
1. godina diplomskog RPOO - doc.dr.art. Marina Đira - mdira@unizd.hr
2. godina diplomskog RPOO - prof.dr.sc. Robert Bacalja - rbacalja@unizd.hr