Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja

Organizacija nastave korištenjem elektroničkih sustava - NOVO

O organizaciji nastave i rada Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja tijekom posebnih mjera vezanih za aktualno epidemiološko stanje

Poštovane kolegice i kolege studenti,

Sukladno uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja, te rektorice Sveučilišta u Zadru prof.dr.sc. Dijane Vican, od 13. ožujka 2020. godine vezano za aktualno epidemiološko stanje uzrokovano virusom COVID-19 Odjel za izobrazbu učitelja i odgojitelja Sveučilišta u Zadru donosi sljedeće mjere koje se počinju primjenjivati od 14. ožujka 2020. godine (uz očekivano trajanje od 14 dana ili dobivanja drugih naknadnih uputa Vlade RH i Kriznog stožera).

1. Od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine nastava za sve studente odvijat će se putem sustava Merlin sukladno izvedbenim planovima ljetnog semestra.
  2. Sve upute o radu na sustavu i pristupanju e-kolegijima pratite ovdje.
  3. Predviđeni ispitni termini u periodu od 16. ožujka 2020. godine do kraja trajanja ove mjere neće se održavati.
  4. Tijekom ovog perioda studenti ne odlaze u škole i vrtiće vježbaonice.
  5. Svi nastavnici, stručno i administrativno osoblje radit će prema uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja te Sveučilišta u Zadru.
  6. Komunikacija s nastavnicima i stručnim službama odvijat će se isključivo putem e-maila, e-kolegijem ili telefonom.

Za sve nedoumice slobodno se obratite pročelnici Odjela doc.dr.sc. Maji Cindrić na broj 095 900 29 72.

Upute za korištenje elektroničkih sustava možete vidjeti ovdje

Theme picker