Obavijesti > View
  |  Prijavi se

Poziv na događanje "Odjela za turizam i komunikacijske znanosti i lokalne zajednice"

U petak, 9. prosinca 2022., s početkom u 10:00 sati, Odjel za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru organizira tradicionalni susret sa suradnicima iz javnog, privatnog i civilnog sektora.

Cilj je ovog događanja razmjena znanja, iskustava i ideja između Odjela za turizam i komunikacijske znanosti i različitih dionika iz lokalne zajednice. U okviru bogatog programa, predviđene su različite aktivnosti u kojima je naglasak stavljen na povratnu spregu i međusobni utjecaj Odjela, njegovog okruženja, lokalne zajednice i različitih suradnika iz nje.

U prvom dijelu programa razgovarat će se o važnosti suradnje akademske i lokalne zajednice, o prednostima i rezultatima takve suradnje za uključene strane, kao i o mogućnostima za unaprjeđenje iste u budućnosti. Tom prigodom će se predstaviti neka istraživanja i projekti koje djelatnici Odjela provode s lokalnom zajednicom i za lokalnu zajednicu, ali će se također predstaviti primjeri dobre prakse iz privatnog sektora.

U drugom dijelu programa studenti će, tijekom opuštene kave s potencijalnim poslodavcima, imati priliku dobiti odgovore na sva pitanja koja ih zanimaju, a dok će se na individualnim razgovorima za posao moći predstaviti odabranim poslodavcima.