Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Drugi krug prijava na EU-CONEXUS programe izbornih kolegija (Minorse)

U želji da potaknemo što veći broj studenata Sveučilišta u Zadru da se prijave na EU-CONEXUS programe izbornih kolegija (Minorse), nakon provedenog prvog kruga, sljedeći tjedan organizira se i drugi krug prijava. U drugom krugu prijave će se zaprimati od ponedjeljka, 24. svibnja do petka, 28. svibnja 2021. putem obrasca dostupnog na poveznici.

Kako bismo studentima još jednom ukazali na mogućnosti koje im se nude u sklopu alijanse EU-CONEXUS, organiziramo informativni sastanak na platformi Zoom. Sastanak će se održati u srijedu, 26. svibnja 2021. godine s početkom u 16h. U nastavku se nalazi poveznica i lozinka za pristup sastanku:

Poveznica: https://zoom.us/j/91813179844?pwd=MVBsdWkxSEcwMVpiYlQ3c1cxYktKZz09

Passcode: 593155

Za sva dodatna pitanja na raspolaganju Vam stoji administrativna koordinatorica za EU-CONEXUS programe izbornih kolegija (Minorse), Ljerka Morović, mag. (lmorovic@unizd.hr, 023 200 539).