Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Poziv - Posao u Pine Beach naselju

Pine Beach Pakoštane poziva studente Odjela za turizam i komunikacijske znanosti da se prijave za sezonski rad u periodu 27.5.-9.9.2019. u turističkom naselju Pine Beach u Pakoštanima (www.pinebeach.hr) poglavito u odjelu Recepcije, no postoje i druga radna mjesta u kojima bi se studenti mogli pronaći, poput animatora, jedriličara, konobara u barovima, a prijave na neki od kontakta su navedene dolje.

Detalje vezani za poziciju recepcionera, te sve što se tiče dijela obroka i smještaja u dijelu onoga što Pine Beach Pakoštane nudi je jednako za sve pozicije.

RECEPCIONERI

Traženo: 5 zaposlenika (m/ž)
Perod: od 27.5.2019.-9.9.2019.

Vrsta zaposlenja: sezonski/ na određeno