Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

Istrian Tourism Competition (ITC)

Počele prijave za 2. izdanje natjecanja Istrian Tourism Competition (ITC)

Start-Up udruga raspisala je natječaj za sudjelovanje u 2. izdanju natjecanja Istrian Tourism Competition (ITC). ITC predstavlja jedinstveno studentsko natjecanje u poslovnim slučajevima iz područja turizma u regiji JI Europe. Natjecatelji će imati priliku rješavati poslovne slučajeve (case study) poduzeća iz područja turizma.
U natjecanju mogu sudjelovati studenti preddiplomskog i diplomskog studija (osim studenata prve godine preddiplomskog studija) i mlade osobe do 30 godina s VŠS i VSS. Sudjelovanje u svim aktivnostima projekta je besplatno za sudionike, a nagradni fond iznosi 15.000 kn. Svi kandidati trebaju poslati svoje životopise na e-mail istriantourismcompetition@gmail.com najkasnije do 22. travnja 2015. godine.

Prijava sudionika je pojedinačna, dok će po isteku natječaja sudionici uz dobivene smjernice samostalno formirati timove (minimalno dva, a maksimalno tri člana) te izabrati poduzeća čije će poslovne slučajeve rješavati.

Više o natječaju možete pogledati ovjde