Odjel za turizam i komunikacijske znanosti

UPISI U AKAD. GOD. 2017./2018.

Odluka o troškovima, školarinama i statusu redovitih i izvanrednih studenata preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2017./2018.

Upisi brucoša

II. rok

Preddiplomski studij

Upisne kvote

Dokumentacija za upis

Upisi u prvu godinu Kulture i turizma razredbeni postupak - prijemni ispit (nije potrebna državna matura)

Prijave za razredbeni postupak za izvanredne studije za jesenski rok primaju se od 4. rujna 2017. do 6 rujna 2017. radnim danom od 9 do 12 sati i od 13 do 15 sati u tajništvima nadležnih odjela ili se mogu poslati preporučenom poštom na adresu Odjela. Uz prijavu na razredbeni postupak, potrebno je priložiti dokumentaciju navedenu u dokumentu Odluka.

Literatura za razredbeni postupak (izvanredni studij)

Konačni rezultati razredbenog postupka - izvanredni studij (1. rok) - Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa, upisuju se u tajništvu Odjela do 14.7.2017., radnim danom od 9 do 12 sati i od 13 do 15 sati.

Upisi u prvu godinu Kulture i turizma (državna matura)

Uvjeti državna matura

Kriteriji za sastavljanje rang-lista pri upisu na preddiplomske studijske programe i integrirani preddiplomski i diplomski studij Sveučilišta u Zadru za akademsku godinu 2017./2018.

Odluka o raspisu natječaja za upis studenata u prvu godinu redovitih preddiplomskih sveučilišnih studija i redovitih integriranih preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2017./2018. (na temelju rezultata državne mature)

Odluka o raspisu natječaja za upis studenata u prvu godinu izvanrednih preddiplomskih sveučilišnih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2017./2018. (na temelju rezultata državne mature)

Upisi u više godine

Uvjeti upisa u višu godinu

Upisi na diplomske studije

Upisne kvote

Uvjeti za upis

Odluka o raspisu natječaja za upis studenata u prvu godinu redovitih i izvanrednih jednopredmetnih i dvopredmetnih diplomskih sveučilišnih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2017./2018.

Natječaj za upis studenata u prvu godinu redovitih i izvanrednih jednopredmetnih i dvopredmetnih diplomskih sveučilišnih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2017./2018.

Skraćeni natječaj za upis studenata u prvu godinu redovitih i izvanrednih jednopredmetnih i dvopredmetnih diplomskih sveučilišnih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2017./2018.

Prijave na razredbeni postupak:

Upis sveučilišnog diplomskog studija Kulturne i prirodne baštine u turizmu elektroničkim putem NISpDS

Prijave za 1. godinu diplomskog studija Kulturne i prirodne baštine u turizmu 2017./2018. - Kalendar

Prijave za diplomski studij Kulturne i prirodne baštine u turizmu putem NISpDS

OBAVIJEST za studente preddiplomski studija u statusu S koji se prijavljuju na 1. godinu diplomskog studija Kulturne i prirodne baštine u turizmu putem NISpDS u ak. god. 2017./2018.