Odjel za talijanistiku

Natječaj Odjela za talijanistiku za promotivne video uratke studenata/ica o Odjelu

Poštovane studentice i studenti,

Odjel za talijanistiku raspisuje natječaj za najbolji video uradak promocije Odjela. Uradak bi trebao obuhvatiti najosnovnije informacije o zadarskoj talijanistici, odnosno programima studija. Na vama je da, koristeći vlastito znanje i iskustvo, ali prije svega maštu, pošaljete poruku zbog čega bi budući studenti trebali odabrati baš ovaj Odjel Sveučilišta u Zadru za nastavak školovanja.

Odjel će nagraditi najbolji video uradak prigodnim darom, te će biti predstavljen na stranicama Sveučilišta i Odjela za talijanistiku.

Upute za prijavitelje:

- prijava treba sadržavati ime i prezime autora ili grupe autora, te konakt podatke (mail i broj mobitela)

- video uradak: maksimalno trajanje do tri minute

Prijave s naznakom „Video promocija Odjela za talijanistiku“ treba poslati isključivo elektronskom poštom na anjusup@gmail.hr najkasnije do 1. travnja 2021. godine, u 23:59 sati. Za slanje materijala veličine preko 10 MB molimo da koristite WeTransfer ili drugi sličan servis.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na web stranici Odjela do 15. travnja 2021. godine.