Odjel za talijanistiku

VAŽNO! Izmjena izbornog kolegija Talijanski kroz kanconu sa drugim ponuđenim izbornim kolegijima

Obavještavaju se studentice i studenti koji su kao upisali izborni kolegij Talijanski kroz kanconu u I. semestru kako se rečeni kolegij neće održavati zbog odsutnosti profesorice. Stoga je potrebno u ISVU sustavu izmijeniti eventualno upisani izborni kolegij Talijanski kroz kanconu na način da se na mail tajnice Odjela;  mbotic@unizd.hr  što prije jave sa imenom i prezimenom, te JMBAGom (broj s Xice) koji od ponuđenih drugih izbornih kolegija birate. Za nastavnički smjer to su: Drama, proza, poezija u scenskom izričaju 1, Uvod u prevođenje ili Jezične vježbe I (na Odjelu za kroatistiku), odnosno za prevoditeljski smjer: Drama, proza, poezija u scenskom izričaju 1, Jezični vježbe I (na Odjelu za kroatistiku)  i Osnove latinskog jezika I (na Odjelu za klasičnu filologiju). Profesore/ice sa drugih Odjela obavijestiti ćemo preko njihovih tajništva, o našoj molbi da uvaže eventualno malo kasnije zamolbe za upis njihovih izbornih kolegija, nastalih zbog objektivnih okolnosti.

Za kolegij Jezične vježbe 1. koji preporučamo jer ga je obavezno odslušati tijekom prve dvije godine preddiplomskog studija, profesorica Edita Medić sa Kroatistike potvrdila je kako ne smeta kasniji upis i objavila novi termin: srijedom i četvrtkom od 8 do 10 u učionici 007 (podrum zgrade na rivi, desno krilo; može se priupitati na porti).