Sveučilišna knjižnica

Digitalni repozitorij ocjenskih radova Sveučilišta u Zadru registriran u OpenAIRE-u

Digitalni repozitorij ocjenskih radova Sveučilišta u Zadru registriran je u OpenAIRE-u. OpenAIRE (Open Access Infrastructure for Research in Europe) je H2020 projekt Europske komisije koji promiče provedbu otvorenog pristupa znanstvenim publikacijama i istraživačkim podacima i gradi europsku znanstveno-istraživačku infrastrukturu za pohranu, pronalaženje i ponovno korištenje rezultata istraživanja te na taj način unaprjeđuje vidljivost rezultata istraživanja projekata Europske komisije. Sadržaj repozitorija bit će vidljiviji jer će biti dostupan i kroz portal OpenAIRE koji grade sve zemlje članice EU. Podaci o Digitalnom repozitoriju ocjenskih radova Sveučilišta u Zadru dostupni su na poveznici.