Sveučilišna knjižnica

Otvaranje čitaonica i novo radno vrijeme Sveučilišne knjižnice

Od 25. 5. (ponedjeljak) Sveučilišna knjižnica radi od ponedjeljka do petka od 8.00 do 16.00 h. Molimo Vas da i dalje građu koju želite posuditi naručujete putem e-maila knjiznica@unizd.hr ili putem telefona 023/200-512 (Stari kampus) i 023/345-048 (Novi kampus). Od ponedjeljak se OTVARAJU i čitaonice u Sveučilišnoj knjižnici - čitaonice na Starom kampusu: u Središnjoj knjižnici, Slavističkoj knjižnici i knjižnici Odjela za talijanistiku i čitaonica u knjižnici na Novom kampusu. Molimo korisnike da se zbog svoje i naše sigurnosti prilikom dolaska pridržavaju uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo vezanih uz održavanje socijalne distance, korištenje dezinfekcijskih sredstava, zaštitnih maski i drugih sredstava zaštite!