Sveučilišna knjižnica

Istraživački podaci – što s njima?” – mrežni seminari Sveučilišnog računskog centra

Sveučilišni računski centar - Srce u sklopu projekta „RDA Europe 4.0“ u suradnji s Hrvatskom zakladom za znanost, Sveučilišnom knjižnicom Rijeka, Sveučilišnom knjižnicom u Splitu, Gradskom i sveučilišnom knjižnicom Osijek i Nacionalnom i sveučilišnom knjižnicom u Zagrebu 25. svibnja i 1. lipnja 2020. godine organizirat će mrežni seminar pod nazivom „Istraživački podaci – što s njima?”.

Projekt „RDA Europe 4.0“ 2018. godine pokrenuo je RDA Europe, europski ogranak Saveza za istraživačke podatke (Research Data Alliance – RDA).

Iako je poziv za sudjelovanje otvoren svima zainteresiranima, program seminara ponajprije je namijenjen istraživačima, studentima poslijediplomskih i doktorskih studija te knjižničarima.

Više možete pročitati na poveznici.