Sveučilišna knjižnica

Obavijest o otvaranju Knjižnice za korisnike

Sveučilišna knjižnica od ponedjeljka 27. travnja 2020. započinje s radom s korisnicima uz pridržavanje protuepidemioloških mjera i propisanih mjera socijalnog distanciranja.
Knjižnica će biti otvorena od ponedjeljka do petka od 9 do 14 sati.
Građu koju želite posuditi i dalje možete naručiti putem e-maila knjiznica@unizd.hr.
Korisnicima se preporuča da posuđenu građu koju žele vratiti u Knjižnicu odlože u označene spremnike (tzv. drive-in povrat) koji će se nalaziti pred ulazima u Središnju knjižnicu, Knjižnicu Novog kampusa, Talijanistiku i Slavističku knjižnicu.
Ako vam je potrebna pomoć informacijske službe ili vam treba bilo koja druga informacija vezana za knjižnicu možete nam pisati na e-mail knjiznica@unizd.hr ili nas nazvati na broj 023/200-512.
I dalje vrijedi odluka da ZA KNJIGE KOJE STE ZADUŽILI U SVEUČILIŠNOJ KNJIŽNICI NEĆETE PLATITI ZAKASNINU i možete ih zadržati dok se ne smiri ova situacija!
Za sve upite vezane za našu Knjižnicu Odjela za nastavničke studije u Gospiću možete se obratiti kolegicama: Dubravki Čanić dcanic@unizd.hr i Marini Franić Šimunić mfranic@unizd.hr

Hvala na razumijevanju!