Sveučilišna knjižnica

Održana radionica u okviru Festivala znanosti

U petak, 20. travnja u ogranku Sveučilišne knjižnice – Novi kampus održana je radionica pod naslovom: Kako (ne)biti u (ras)koraku s najnovijim znanstvenim dostignućima? Polaznici radionice (doktorski studenti i znanstvenici Sveučilišta u Zadru) naučili su kako pregledavati i pratiti najnovija znanstvena dostignuća kao i kako ciljano pratiti utjecajne publikacije i autore za područja kojima se bave.

Edukaciju su održali dipl. knjižničarka Zrinka Džoić i mag. bibl. Danijel Mofardin - polaznik programa stručnog osposobljavanja za dipl. knjižničara.

Prezentaciju s edukacije možete preuzeti ovdje.

Ovim putem želimo najaviti da ćemo radi interesa radionicu i ponoviti o čemu ćete biti obavješteni uskoro.

Za dodatne informacije možete se obratiti izvoditeljima radionice:

Zrinka Džoić, mag. bibl., zdzoic@unizd.hr, 023/200 744; Danijel Mofardin, mag. bibl., dmofardi1@unizd.hr, 023/200 516