Sveučilišna knjižnica

Nov način pregledavanja pristigle knjižnične građe - NUK: Novo u Knjižnici - siječanj 2017.

Dragi korisnici,
od danas je dostupan novi način pregledavanja pristigle knjižnične građe - NUK: Novo u Knjižnici. Riječ je o mrežnoj usluzi za praćenje pristizanja knjižnične građe (knjige, CD-i, DVD-i i kartografske građe) u Sveučilišnoj knjižnici, bilo da je riječ o novim naslovima ili novim primjercima postojećih naslova.
Mrežno mjesto je potpuno dinamično te imate mogućnost pretražiti, sortirati i sužavati popise građe. Preporučujemo da obratite pažnju na pregledavanje po području ukoliko želite pratiti novopristiglu građu iz područja vašeg interesa. Naslovi primjeraka građe prikazuju se kao poveznica na katalog gdje možete saznati više o naslovu koji vas zanima. Popis pristigle građe ažurira se sredinom mjeseca za prethodni mjesec.
NUK za građu pristiglu u siječnju možete pogledati na ovoj poveznici.