Sveučilišna knjižnica

Digitalni repozitorij Sveučilišta u Zadru

U studenom 2015. započela je pohrana završnih i diplomskih radova studenata Sveučilišta u Zadru u Digitalni repozitorij Sveučilišta u Zadru. Repozitorij je dio nacionalnog sustava prihvata digitalne građe DABAR (Digitalni akademski arhivi i repozitoriji), odnosno javne internetske baze završnih radova.

U prvoj fazi unosit će se završni i diplomski radovi studenata Sveučilišta u Zadru, a kasnije i doktorski radovi. Svi unešeni radovi mogu se pregledavati i pretraživati.

U prvoj, testnoj, fazi radove unostiti knjižničar, a kasnije će radove unositi sami autori/studenti.

Repozitoriju možete pristupiti na adresi: https://repozitorij.unizd.hr/

Upute i procedure za studente vezano uz elemente i predaju radova dostupne su na mrežnim stranicama Sveučilišne knjižnice - ovdje.

Za sva dodatna pitanja slobodno nam se možete obratiti putem elektroničke pošte na repozitorij@unizd.hr.

Sveučilišna knjižnica