Obavijesti > View
  |  Prijavi se

Održano izlaganje

Ispred istraživačkog tima u sastavu izv. prof. dr. sc. Valerija Barada, izv. prof. dr. sc. Irena Burić (Odjel za psihologiju Sveučilišta u Zadru), izv. prof. dr. sc. Karin Doolan, doc. dr. sc. Krešimir Krolo i doc.dr. sc. Željka Tonković, izv. prof. dr. sc. Karin Doolan i izv. prof. dr. sc. Irena Burić održale su 6. rujna 2021. godine izlaganje pod nazivom "Student vulnerability amidst the COVID-19 pandemic: Europe-wide insights". Izlaganje je održano u okviru ECER konferencije koja se ove godine održala na daljinu u razdoblju od 6.-10. rujna.

U okviru konferencije izlaganje je 9. rujna održao i asistent Pavao Parunov, mag.soc., pod naslovom "School marginalizing of sexual minorities in less-inclusive education systems: the role of qualitative research data in developing inclusive policies.''

Više o konferenciji na poveznici