Obavijesti > View
  |  Prijavi se

Odjel za sociologiju partner je u provedbi projekta „Javne politike Europske unije i platformizacija kulturnog i audio-vizualnog sektora – PlatEU“, čija je provedba započela u ponedjeljak, 26. 4. 2021. sastankom svih partnerskih institucija. U sklopu početnog sastanka, pročelnica Odjela za sociologiju, izv. prof. dr. sc. Valerija Barada je predstavila Odjel i njegovu ulogu u projektu. Glavni dio sastanka bio je posvećen izlaganju doc. dr. sc. Željke Tonković i doc. dr. sc. Krešimira Krole pod nazivom „Kultura u karanteni: obrasci kulturne potrošnje u doba pandemije“. Tijekom prezentacije predstavljeni su podaci prikupljeni online upitnikom na prigodnom uzorku ispitanika i ispitanica o obrascima kulturnih potreba i kulturne potrošnje za vrijeme trajanja karantene početkom 2020. godine.

Detaljnije o samom projektu i početnom sastanku možete pronaći na dolje navedenoj poveznici: