Obavijesti > View
  |  Prijavi se

Objavljena je publikacija „Student life during the COVID-19 Pandemic Lockdown: Europe-wide Insights

Nedavno je objavljena publikacija „Student life during the COVID-19 Pandemic Lockdown: Europe-wide Insights“ na kojoj su radili djelatnici odjela za sociologiju izv. prof. dr. sc. Karin Doolan, izv. prof. dr. sc. Valerija Barada, doc. dr. sc. Željka Tonković i doc. dr. sc. Krešimir Krolo, te doc.dr. sc. Irena Burić s Odjela za psihologiju, Sveučilišta u Zadru. Riječ je o istraživanju provedenom na prigodom uzorku studenata iz 41 europske zemlje s ciljem analize uvjeta i načina prilagodbe online nastavi tijekom razdoblja lockdowna 2020 godine. Rad je objavljen u suradnji s European Students Union (ESU), Insitutom za razvoj obrazovanja (IRO) i Ministarstvom znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.

Publikacija  se može preuzeti na sljedećoj poveznici.