Obavijesti > View
  |  Prijavi se

Izv. prof. dr. sc. Valerija Barada je u petak, 28. svibnja 2021. izlagala na Stručnom skupu za nastavnike/ce Sociologije i Politike i gospodarstva pod nazivom "Sociologija i Politika i gospodarstvo u kontekstu korona-krize". Skup je organizirao Atila Lukić, prof., voditelj Županijskog stručnog vijeća, a na skupu su još govorili doc. dr. sc. Anita Dremel s Katedre za sociologiju Filozofskog fakulteta u Osijeku i dr. sc. Paul Stubbs s Ekonomskog instituta u Zagrebu.