Obavijesti > View
  |  Prijavi se

Izv. prof. dr. sc. Valerija Barada i Marija Šarić, mag. soc. su 12. travnja 2021. sudjelovale na 39th International Labour Process Conference „Security in Work? The workplace after COVID-19“.

Izv. prof. dr. sc. Valerija Barada je s dr. sc. Ivanom Jugović s Instituta za društvena istraživanja u Zagrebu i dr. sc. Jakom Primorac s Instituta za razvoj i međunarodne odnose održala i drugo izlaganje „Employment and class do not matter. Gender Differences in Housework and Care Work in Croatia“.

Radi se o međunarodnoj konferenciji iz područja sociologije rada, industrijskih odnosa i radnog procesa koja se ove godine organizirala na Sveučilištu Greenwich u Londonu u razdoblju od 12.-14. travnja 2021., a izvodila na daljinu zbog pandemije COVID-19.

Više o konferenciji možete pronaći na poveznici.