Department of Sociology

Susret sa studentima i početak nastave u akademskoj godini 2019./2020.

Susret sa studenticama i studentima prve godine preddiplomskog studija Sociologije održat će se u utorak 2. listopada 2019. prema sljedećem rasporedu:

• u 10:00 sati održat će se susret rektorice sa studenticama i studentima prve godine dvopredmetnih studija u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2. kat)
  • susret pročelnice i članova Odjela za sociologiju sa studenatima prve godine dvopredmetnog preddiplomskog studija održat će se u 10.45 i 11.45 sati u predavaonici 121 koja se nalazi prva vrata lijevo od Svečane dvorane (studenti sami odabiru termin za prvi, odnosno drugi studij).

Nastava za studente preddiplomskih studija počinje u srijedu, 2. listopada 2019. godine.

Nastava za studente diplomskog studija počinje u srijedu, 9. listopada 2019. godine.