Odjel za zdravstvene studije

OBAVIJEST- IKSICE

Prema novom Pravilniku o studentskoj ispravi (NN90/14) indeks prestaje biti javna isprava kojom se dokazuje status studenta, a propisuje se da je to sad studentska iskaznica.

Svi dosad izdani indeksi nastavljaju važiti do gubitka statusa studenta njihovog nositelja, a visoka učilišta mogu svojim općim aktima propisati korištenje i nadalje indeksa za vlastite potrebe, a što će Sveučilište u Zadru i propisati.

Dužni smo najkasnije do 2. veljače 2015. godine izdati studentski iskaznicu svim onim studentima koji je nemaju.

Svi redovni i izvanredni studenti koji se nisu fotografirali za ixice to moraju učiniti

od 1.10. do 31.10. u referadi.

Studenti  koji nisu preuzeli ixice neka to učine u navedenom periodu.

Mole se niže navedene studentice, koje su se slikale za ak. godinu 2013./2014. da preuzmu svoje iksice u referadi:

·         MARINA DUKA

·         MARIJANA MAŠIĆ