Studentsko savjetovalište - UNIZD

Online radionica "Upravljanje stresom"

Još od 1949. godine Mental Health America mjesec svibanj obilježava kao Mjesec mentalnog zdravlja. Iako ga ove godine ne možemo obilježiti na naš uobičajan način, druženjem s vama na našim radionicama i ostalim aktivnostima, s vama smo i dalje! Sve vas pozivamo da sudjelujete na virtualnim radionicama u svrhu pružanja relevantnih informacija o tome kako se psihološki nositi sa situacijom prouzrokovanom pandemijom COVID-19.

Prvu virtualnu radionicu održat će doc. dr. sc. Arta Dodaj i izv. prof. dr. sc. Kristina Sesar u četvrtak, 7. svibnja, s početkom u 16.00 sati pod naslovom „Upravljanje stresom“. Radionica će omogućiti sudionicima razumijevanje izvora i posljedica stresa.

Prijave su otvorene do srijede, 6. svibnja. Sudjelovanje na radionici ograničeno je na maksimalno 20 sudionika. Zainteresirani se mogu prijaviti na radionicu putem linka koji se nalazi u nastavku objave.

Vidimo se!