Studentsko savjetovalište - UNIZD

13. Tjedan psihologije

U suradnji s Odjelom za psihologiju Sveučilišta u Zadru, i ove se godine pridružujemo proslavi osnutka Hrvatskog psihološkog društva u kojoj sudjeluju psiholozi diljem Hrvatske. U 13. Tjednu psihologije, koji traje od 17. do 23. veljače 2020. godine, želimo široj javnosti približiti i popularizirati psihologiju kroz različite aktivnosti, od radionica do demonstracija. Naše stručne suradnice su pripremile dvije korisne radionice: "Intervju za posao" i "Kako napisati CV?" koje su na rasporedu idući utorak 18. veljače, odnosno četvrtak 20. veljače u našim prostorijama. Osim toga, cijeli tjedan je ispunjen zanimljivim radionicama i događanjima stoga pogledajte na program što smo sve pripremili za vas.

Dođite, naučite nešto novo, pitajte nas što vas zanima!

Svi sudionici radionica će dobiti potvrdu o sudjelovanju!