Studentsko savjetovalište - UNIZD

Djelatnice Studentskog savjetovališta sudjelovale na 4. simpoziju „Mladi i mentalno zdravlje: SLUŠAM TE“ u Zagrebu

Dvije djelatnice Studentskog savjetovališta (Severina Mamić, mag. psych. i Dolores Pranjić, mag. psych.) sudjelovale su na 4. simpoziju „Mladi i mentalno zdravlje: SLUŠAM TE“ koji se održao u Školi narodnog zdravlja "Andrija Štampar" u Zagrebu od 22. do 23. studenoga 2019. godine. Simpozij se održao u organizaciji Grada Zagreba, Gradskog ureda za zdravstvo, Doma zdravlja Zagreb – Zapad i Međunarodne udruge studenata medicine Hrvatska – CroMSIC, a u suorganizaciji sa Školom narodnog zdravlja „Andrija Štampar“ te je okupio stručnjake predstavnike sustava odgoja i obrazovanja, zdravstva i socijalne skrbi, stručnjake iz područja školske medicine, psihijatrije, psihologije te srodnih područja. Ove godine se poseban naglasak stavio na stres i sagorijevanje. Djelatnice savjetovališta su imale priliku poslušati niz korisnih predavanja te sudjelovati na nekoliko radionica.