Studentsko savjetovalište - UNIZD

Radionica "Kako da me "ne ubije" neizvjesnost?" - 21. ožujka 2019. godine

Osjećaj neizvjesnosti može doživjeti svatko od nas u bilo kojem stadiju života. Neizvjesnost oko budućnosti, izbora karijere, romantičnih partnera ili pak nadolazećih ispita osjećaj je koji može biti prisutan u tolikoj mjeri da postaje snažni izvor stresa i anksioznosti.

Tolerirati neizvjesnost znači bolje reagirati na negativne životne događaje te je zato cilj ove radionice opisati i objasniti što je to netolerancija neizvjesnosti, zašto je problematična te usvajanje učinkovitih načina nošenja sa neizvjesnošću. I zato, ako se redovito pitate „što ako..?“, izbjegavate situacije koje bi vam mogle izazvati nelagodu te se zatrpavate aktivnostima kako bi zaboravili na neizvjesnost u životu, ovo je radionica za vas.

Radionica će se održati 21. ožujka 2019. godine s početkom u 16 sati u Studentskom savjetovalištu. Radionicu vodi Severina Mamić, mag. psych.

Napomena: Broj mjesta je ograničen. Prijavu pošaljite na e-mail: smamic@unizd.hr.