Studentsko savjetovalište - UNIZD

Radionica "Quo vadis? - putešestvije spoznaje NACQ metodom" - 19. ožujka 2019. godine

NACQ metodu autor Nikša Eterović koristi, propituje i nadograđuje u prevenciji i terapiji, odgojno-obrazovnom procesu, resocijalizaciji, pri prihvatu izbjeglica, kao poticaj za inovativne procese u radu sa pojedincima, kao life coaching, u nastavi na Sveučilištu i kao društvenu igru u privatnim društvima. Kako odgovori pitanjima mijenjaju društvenu svijest? Kako razgovarati sa slikom svojega straha? Kada pitanja postaju odgovori? - samo su neka od pitanja kolajne odgovora pitanjima.

Radionica će se održati 19. ožujka 2019. godine s početkom u 13 sati u Studentskom klubu Božo Lerotić. Radionicu vodi doc. dr. art. Nikša Eterović.

Za sudjelovanje se nije potrebno prijaviti nego doći na vrijeme na naznačeno mjesto.