Studentsko savjetovalište - UNIZD

Završen Proljetni ciklus radionica

U vremenu od ožujka do svibnja ove godine za studente smo organizirali Proljetni ciklus radionica.
U sklopu ciklusa provedeno je 13 iskustvenih i edukativnih radionica na kojima je sudjelovalo ukupno 74 studenata.

Radionice su bile:
Kako poboljšati svoje učenje: Planiranje učenja (voditeljica: doc. dr. sc. Slavica Šimić Šašić)
Kako pobioljšati svoje učenje: Kognitivne strategije učenja (voditeljica: doc. dr. sc. Slavica Šimić Šašić)
Kako poboljšati svoje učenje: Metakognitivne strategije učenja (voditeljica: doc. dr. sc. Slavica Šimić Šašić)
Kako poboljšati svoje učenje: Prezentacija naučenog (voditeljica: doc. dr. sc. Slavica Šimić Šašić)
Uhranjenost i planiranje prehrane (voditeljica: izv. prof. dr. sc. Marijana Matek Sarić)
Kako napisati životopis (voditeljica: Marija Musić)
Kako se pripremiti za intervju za posao. Ne znate? Saznajte! (voditeljice: Marija Međugorac, Antonija Bura, Ana Lucić, Tina Bogdanić)
Činjenice i zablude o prehrani i tjelovježbi (voditeljica: dr. sc. Gordana Ivković)
Ljutnja i kada ona postaje problem (voditeljica prof. dr. sc. Mira Klarin)
Obiteljski i partnerski odnosi (voditeljica: Rozana Petani)
Tko upravlja mojim životom? (voditeljica Josipa Sabo)
Pa-pa panika (voditeljica doc. dr. sc. Marina Nekić)
Kako biti sam svoj terapeut? (voditeljica doc. dr. sc. Marina Nekić)

Evaluacije su pokazale vrlo dobre povratne informacije studenata.