Pomorski odjel

Bogati program studentskog projekta Ritam kulturizma

U razdoblju od 20. do 23. travnja 2016. godine organizirat će se sedmi po redu Ritam kulturizma, projekt studenata prve godine diplomskih studija Odjela za turizam i komunikacijske znanosti Sveučilišta u Zadru.

Projekt ima dugogodišnju tradiciju i nekoliko je puta proglašen najboljim studentskim projektom na Sveučilištu u Zadru, što govori o kvaliteti i trudu koji se iz godine u godinu ulaže u njegovu organizaciju.Cilj je projekta obogaćivanje grada Zadra novim segmentom turističke ponude koji će obuhvatiti edukativne, umjetničke, tradicionalne, zabavne i sportske potencijale te promovirati grad Zadar kao privlačnu turističku destinaciju.

Program ovogodišnjeg Ritma kulturizma ponudit će širok spektar zanimljivih aktivnosti koje će privući posjetitelje različitih dobnih skupina.

OTVORENJE

KOŠARKAŠKA UTAKMICA U JAZINAMA (studenti i profesori Starog i Novog kampusa)

HUMANITARNI KONCERT KLAPA U SV. DONATU

Više o Ritmu možete pronaći na Facebook stranici