Odjel za povijest umjetnosti

Obavijest za studente druge godine preddiplomskog i prve godine diplomskog studija

Obavještavaju se jednopredmetni i dvopredmetni studenti druge godine preddiplomskog i prve godine diplomskog studija povijesti umjetnosti da izv. prof. dr. sc. Ivan Josipović, zbog angažmana na arheološkim istraživanjima i terenskoj nastavi, neće održavati nastavu predviđenu po rasporedu iz svojih kolegija u razdoblju od petka, 8. listopada do četvrtka, 14. listopada 2021. godine.
Tako će nastava iz kolegija Umjetnost ranog srednjeg vijeka zapadne Europe započeti tek u ponedjeljak, 18. listopada 2021. godine u terminu predviđenom rasporedom, nastava iz predmeta Povijest muzeologije u četvrtak, 21. listopada 2021. godine, dok predavanje iz kolegija Hrvatska umjetnost ranog srednjeg vijeka neće biti održano u srijedu, 13. listopada 2021. godine.

Theme picker