Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu
TAJNIŠTVO - radno vrijeme u rujnu i obavijesti

Tajništvo Odjela za ekologiju, agronomiju i akvakulturu ne radi od 12. do 19. rujna. Studenti kojima u navedenom razdoblju treba neka potvrda, mogu se obratiti u studentsku referadu (DHM, 3. kat). Za druga pitanja studenti se mogu obratiti ili predmetnom nastavniku ili studentskom predstavniku Luki Jerončiću ili zamjeniku v.d. pročelnika doc. S. Zjaliću. U odsutnosti doc. Zjalića (18 i 19. rujna), studenti se mogu obratiti v.d. pročelniku izv. prof. L. Marušiću (ured na 3. katu Rektorata). Tajnica se vraća na posao 22. rujna.
22. rujna počinju upisi brucoša koji ostvare pravo na upis putem državne mature, o čemu će biti posebna obavijest.
Upis u višu godinu studija počinje 24. rujna prema rasporedu koji će naknadno biti objavljen.
Zamolbe za parcijalni upis predmeta iz više godine će biti dostupne od 29. rujna, kada će biti objavljen obrazac, a zamolbe će se primati do 30. rujna.
Obavijest o početku nastave i raspored će biti objavljeni na webu odjela nakon 1. listopada.
Pročitaj više
TAJNIŠTVO - radno vrijeme u rujnu i obavijesti