Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

OBRANE ZAVRŠNIH RADOVA

Dana 13. listopada 2016. godine održat će se obrane završnih radova slijedećih studenata:

- s početkom u 10:00 sati u učionici 1.3. na Relji (Trg kneza Višeslava 9), student Edi Piplović branit će završni rad s temom "Pojavnost nametnika cimotoidnog jednakonošca Ceratothoa oestroides (Risso, 1926) na uzgajanoj hami (Argirosomus regius, Asso, 1801)"

- s početkom u 11:00 sati u učionici 1.3. na Relji (Trg kneza Višeslava 9), student Ivan Troskot branit će završni rad s temom "Prerada srdele u Republici Hrvatskoj"

s početkom u 12:00 sati u učionici 1.3. na Relji (Trg kneza Višeslava 9), student Saša Stipanić branit će završni rad s temom "Intensity of direct grazing and mesograzer predation in zostera seagrass beds"

Dana 17. listopada 2016. godine s početkom u 10 sati u učionici 1.3. na Relji (Trg kneza Višeslava9), studnetica Nikolina Sorić branit će završni rad s temom " Kemijska analiza maslinovog ulja Zadarske županije"