Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

OBRANE ZAVRŠNIH RADOVA

Dana 5. listopada 2016. godine održat će se obrane završnih radova slijedećih studenata:

- s početkom u 9:00 sati u učionici 1.4. na Relji (Trg kneza Višeslava 9), studentica Marina Dujmušić branit će završni rad s temom "Prikupljanje i obrada podataka o morskim sisavcima iz porodice Cetacea"

- s početkom u 10:00 sati u učionici 1.4. na Relji (Trg kneza Višeslava 9), student Ivan Tot branit će završni rad s temom "Preliminarno osnivanje sidrenog sustava kaveza za uzgoj ribe"

s početkom u 13:00 sati u uredu 1.1. na Relji (Trg kneza Višeslava 9), student Denis Gurlica branit će završni rad s temom "Značaj planine Velebit u očuvanju prirode"

s početkom u 13:45 sati u uredu 1.1. na Relji (Trg kneza Višeslava 9), studentica Tea Mazić branit će završni rad s temom "Zaštićena područja prirode Zadarske županije"