Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu

POZIV NA PREDAVANJE

U četvrtak 16.06.2106 u 10:00h u dvorani 1.4. na Relji prof.dr.sc. Lukáš Kalous održati će predavanje:  "Non-native fishes with the special attention on the genus Carassius", u sklopu posjete Odjelu putem Erasmus programa.

Predavač je izv. prof.dr.sc. Lukáš Kalous s Czech University of Life Sciences Prague, Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources, Dept. of Zoology and Fisheries. Na predavanju će biti dan naglasak na širenje alohtonih vrsta u vodenim ekosustavima, uključujući i prezentaciju zanimljivih iskustava predavača tijekom provedbe projekata u Vijetnamu i Kambodža.

Pozivaju se svi nastavnici i studenti, posebice studenti koji su slušali kolegije Ribarstvo, Akvakultura, Prijetnje vodenim ekosustavima i dr. da se odazovu na predavanje u što većem broju.